FAQ

Pytania i odpowiedzi

Rezerwacji można dokonać poprzez:
 
- stronę internetową www.arianska16krakow.pl
- strony www.booking.com oraz www.airbnb.pl
- bezpośredni kontakt za pomocą mediów społecznościowych (Facebook, Instagram) 
- bezpośredni kontakt telefoniczny z Apart Residence pod numerem telefonu 608065890 oraz za pomocą e-maila: kontakt@arianska16krakow.pl
W przypadku rezerwacji z możliwością zwrotu, bezpłatnego anulowania rezerwacji można dokonać do godziny 15:00 w dniu rozpoczęcia pobytu. Rezerwację zrobioną za pośrednictwem portalu turystycznego należy anulować również za pośrednictwem portalu turystycznego, rezerwację zrobioną bezpośrednio należy anulować za pomocą wiadomości e-mail bądź poprzez kontakt telefoniczny. W przypadku rezerwacji bezzwrotnej nie ma możliwości bezkosztowej anulacji. 

Po dokonaniu rezerwacji wysyłane jest potwierdzenie za pomocą wiadomości e-mail.

Płatności można dokonać za pomocą karty kredytowej/ płatniczej lub gotówką w Recepcji Apart Residence. Można również wykonać przelew (w tym przypadku należy wysłać potwierdzenie wykonania przelewu na adres e-mail: kontakt@arianska16krakow.pl).
Preautoryzacja karty kredytowej/płatniczej traktowana jest jako zabezpieczenie rezerwacji.
Chęć skorzystania z usług dodatkowych należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji, bądź za pomocą e-mail, kontaktu telefonicznego lub osobiście w Recepcji obiektu.
Rezygnację z usługi dodatkowej należy zgłosić obsłudze Apart Residence z wyprzedzeniem co najmniej 24h.
Klucze będą przekazane osobie posiadającej rezerwację po dokonaniu zameldowania bezpośrednio w Recepcji.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 11 dnia następnego.
Przedłużanie pobytu jest możliwe w miarę dostępności apartamentów. 
Obiekt nie posiada swojego parkingu, można zaparkować samochód na parkingu ogólnodostępnym wzdłuż ulicy. Parking jest płatny 5zł za godzinę (10:00-22:00).
Ariańska 16 Apart Residence nie posiada restauracji. Odwiedzający nas Goście mogą zamówić posiłki do wynajętych apartamentów. W trosce o jak najwyższy komfort naszych Gości w każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny umożliwiający swobodne przygotowanie posiłków. 
Ariańska 16 Apart Residence nie posiada restauracji. Odwiedzający nas Goście mogą zamówić posiłki do wynajętych apartamentów. W trosce o jak najwyższy komfort naszych Gości w każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny umożliwiający swobodne przygotowanie posiłków. 
W apartamencie mogą nocować tylko osoby zameldowane.
Apart Residence gwarantuje jeden komplet pościeli oraz ręczników dla każdej nocującej osoby. Istnieje możliwość zmiany na życzenie Gościa. Usługa ta jest dodatkowo płatna.
W apartamentach jak i na terenie całego budynku obowiązuje zakaz palenia.
Tak, w naszej ofercie posiadamy pranie jako usługę dodatkową. Można skorzystać z pralki oraz pralko-suszarki dostępnej dla Gości na miejscu bądź zamówić usługę prania w profesjonalnej firmie, usługa ta jest dodatkowo płatna.
Każdy apartament wyposażony jest we własną łazienkę.
W naszych apartamentach każdy aneks posiada lodówkę, zmywarkę, mikrofalę bądź piekarnik, płytę grzewczą, czajnik, naczynia, sztućce, garnki oraz patelnie.
Apart Residence umożliwia wypożyczenie łóżeczka oraz wanienki dla dzieci, krzesełka do karmienia, podgrzewacza do butelek, a w częściach ogólnodostępnych przygotowana jest konsola PS4 wraz z wypożyczalnią gier oraz gry planszowe. W pomieszczeniach ogólnodostępnych dzieci mogą przebywać jedynie pod opieką dorosłych. 
Apart Residence dysponuje przechowalnią bagażu dostępną dla Gości hotelowych. 
W Apart Residence znajdują się sejfy zarówno we wszystkich apartamentach jak i w Recepcji.
Apart Residence nie akceptuje obecności zwierząt. Uprzejmie prosimy o zapewnienie odpowiedniej opieki swoim pupilom na czas pobytu w naszych apartamentach. Zachęcamy do skorzystania z usług hoteli dla zwierząt znajdujących się w Krakowie.
Tak. Każda łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów.

Masz pytania?
napisz lub zadzwoń!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.